Ogólnopolski spis firm

Doradca podatkowy Warszawa

Wielu radców prawnych podejmuje się udzielania porad w sprawach finansowych. Jednak niewiele biur rozszerza swoją ofertę o kompleksową opiekę w tym zakresie, która byłaby w stanie sprostać oczekiwaniom i problemom zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jednak dla naszej Kancelarii Podatkowej jest to podstawa działania. Zdobyte przez wiele lat działalności doświadczenie pozwala nam wspierać Klientów nie tylko merytorycznym przygotowaniem i rzetelnymi poradami, ale również w innych formach - poprzez aktywne uczestnictwo w sporach, postępowaniach oraz przygotowaniach do poszczególnych etapów proceduralnych. Jesteśmy w stanie podjąć się też przeprowadzenia kompleksowego audytu, który oceni skuteczność i dopasowanie aktualnych rozwiązań.

archiwizacja dokumentów

Chcemy, aby dzięki nam każda firma miała możliwość zwiększenia skuteczności swoich działań, zadbanie o ich pełne bezpieczeństwo oraz zmniejszenia kosztów. Dlatego też jednym z głównych naszych zadań jest elektroniczna archiwizacja dokumentów. Nie tylko pomożemy Państwu w digitalizacji obecnych zbiorów i stworzeniu funkcjonalnego katalogu, ale również wprowadzimy do Państwa firmy bardzo przydatne oprogramowanie, które pozwoli kontynuować ten sposób ich przechowywania.

Kredyty hipoteczne

Nasz bank oferuje swoim klientom atrakcyjne kredyty hipoteczne. Dzięki temu, że mają one szeroki zakres celów kredytowania masz większą możliwość wyboru na co chcesz wziąć pożyczkę. Nasz bank umożliwia swoim klientom również wybór waluty w jakiej będą spłacać swoją zaległość oraz proponuje atrakcyjną marżę wynoszącą już od 2,29 procent.

Wirtualne biuro Warszawa

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Twojej firmie bez jakichkolwiek przeszkód rozwijać się? Wirtualne biuro w Warszawie to rozwiązanie stworzone z myślą o takich biznesmenach jak Ty. Jakie wynikają korzyści z tej usług? Przede wszystkim możliwość budowania prestiżowego wizerunku firmy.

tłumaczenia uwierzytelnione

Posiadamy w naszym zespole specjalistów, którzy biegle posługują się chociażby językiem angielskim, francuskim czy niemieckim, posiadając jednocześnie sporą wiedzę z zakresu innych dziedzin nauki. Dzięki temu profesjonalnie wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione dotyczące także specjalistycznych tekstów.

VAT OSS

Od połowy 2021 r. zmienił się system rozliczania podatku od towarów i usług na terenie UE dla branży e-commerce. Dużym udogodnieniem jest ujednolicenie deklaracji VAT OSS we wszystkich krajach członkowskich. Na naszej stronie sprawdzisz, co dokładnie dla Twojej firmy oznaczają zmiany w europejskim systemie podatkowym.

Doradca podatkowy

Dobry doradca podatkowy powinien skutecznie pomagać Klientom rozwiązać problemy finansowe firmy i zoptymalizować wydatki związane z jej prosperowaniem. Takie właśnie usługi świadczy Joanna Śnieg. Jeśli chcecie Państwo uzyskać pomoc w zakresie księgowości, rozliczeń lub kadr i płac - skontaktujcie się z nami przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.