Ogólnopolski spis firm

biuro rachunkowe

Nasza biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe w Dąbrowie Górniczej. Nasze biuro zajmuje się sporządzaniem ewidencji podatkowej, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, przygotowywanie różnego rodzaju pism, umów i świadectw pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem, gdzie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Doradca podatkowy Warszawa

Wielu radców prawnych podejmuje się udzielania porad w sprawach finansowych. Jednak niewiele biur rozszerza swoją ofertę o kompleksową opiekę w tym zakresie, która byłaby w stanie sprostać oczekiwaniom i problemom zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Jednak dla naszej Kancelarii Podatkowej jest to podstawa działania. Zdobyte przez wiele lat działalności doświadczenie pozwala nam wspierać Klientów nie tylko merytorycznym przygotowaniem i rzetelnymi poradami, ale również w innych formach - poprzez aktywne uczestnictwo w sporach, postępowaniach oraz przygotowaniach do poszczególnych etapów proceduralnych. Jesteśmy w stanie podjąć się też przeprowadzenia kompleksowego audytu, który oceni skuteczność i dopasowanie aktualnych rozwiązań.

wynajem długoterminowy samochodu

Szukasz alternatywy dla leasingu lub zakupu pojazdów służbowych dla firm? Wynajem długoterminowy samochodu od Alphabet Polska to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Z nami możesz w wygodny sposób pozyskać pojazdy służbowe, bez ryzyka spadku wartości czy bez konieczności wiązania się umową leasingu. Korzyści dla Twojej firmy to stała miesięczna opłata i stała opłata za bieżące serwisowanie oraz naprawy w punktach warsztatowych naszej firmy. Nie musisz martwić się sprawami związanymi z utrzymaniem pojazdów.

archiwizacja dokumentów

Chcemy, aby dzięki nam każda firma miała możliwość zwiększenia skuteczności swoich działań, zadbanie o ich pełne bezpieczeństwo oraz zmniejszenia kosztów. Dlatego też jednym z głównych naszych zadań jest elektroniczna archiwizacja dokumentów. Nie tylko pomożemy Państwu w digitalizacji obecnych zbiorów i stworzeniu funkcjonalnego katalogu, ale również wprowadzimy do Państwa firmy bardzo przydatne oprogramowanie, które pozwoli kontynuować ten sposób ich przechowywania.

Kredyty hipoteczne

Nasz bank oferuje swoim klientom atrakcyjne kredyty hipoteczne. Dzięki temu, że mają one szeroki zakres celów kredytowania masz większą możliwość wyboru na co chcesz wziąć pożyczkę. Nasz bank umożliwia swoim klientom również wybór waluty w jakiej będą spłacać swoją zaległość oraz proponuje atrakcyjną marżę wynoszącą już od 2,29 procent.

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych

Zapewniamy profesjonalną obsługę współczesnych przedsiębiorców działających w branży e-commerce. Świadczymy przede wszystkim usługi logistyczne dla sklepów internetowych obejmujące między innymi magazynowanie i pakowanie towaru, a także jego wysyłkę poprzez sprawdzonych kurierów zarówno polskich, jak i niemieckich.

sale do wynajęcia Poznań

Sale do wynajęcia na terenie Poznania, które oferują mogą służyć do szkoleń firmowych, bądź konferencji, ale także do bankietów. Posiadamy profesjonalne wyposażenie, dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb klientów. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą szeroką ofertą pomieszczeń, wybierzesz coś dla siebie i skontaktujesz z nami! :)

Wirtualne biuro Warszawa

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Twojej firmie bez jakichkolwiek przeszkód rozwijać się? Wirtualne biuro w Warszawie to rozwiązanie stworzone z myślą o takich biznesmenach jak Ty. Jakie wynikają korzyści z tej usług? Przede wszystkim możliwość budowania prestiżowego wizerunku firmy.

Rzeczoznawca majątkowy Szczecin

Potrzebny Wam rzeczoznawca majątkowy? Szczecin jest miastem, gdzie mieszkacie? W takim wypadku zachęcamy do nas. Od wielu lat zajmujemy się w sposób profesjonalną pomocą prawną. Opieramy się na opinii uznanych w branży ekspertów i współpracujemy z licznymi, poważanymi w środowisku warsztatami samochodowymi. Wysoka reputacja jest zasługa naszej skrupulatności, profesjonalnego podejścia i zaangażowania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy również do kontaktu.

tłumaczenia uwierzytelnione

Posiadamy w naszym zespole specjalistów, którzy biegle posługują się chociażby językiem angielskim, francuskim czy niemieckim, posiadając jednocześnie sporą wiedzę z zakresu innych dziedzin nauki. Dzięki temu profesjonalnie wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione dotyczące także specjalistycznych tekstów.