Ogólnopolski spis firm

Pudełka na ciasta weselne

Podczas przyjęcia ślubnego stoły zwykle uginają się od wszelkiego rodzaju potraw, nie wszystko jednak zostaje zjedzone, a wyrzucać szkoda. Oryginalne, zdobione pudełka na ciasta weselne pozwolą obdzielić gości przysmakami i zapobiec marnowaniu się jedzenia, mogą również pomieścić upominki od pary młodej.

Projekty nagrobków podwójnych

Wypełnianie wszystkich obowiązków zaraz po śmieci bliskiego może być trudne dla rodziny. Nasz zakład kamieniarski oferuje kompleksową pomoc. Znajdą u nas Państwo projekty nagrobków podwójnych o różnych kształtach, wykonane z różnych rodzajów surowców. Płyta może być tradycyjna, lub zawierać kolumny i rzeźny.

komentarz do tory

W naszym centrum biblijnym staramy się przybliżać Wam tajemnice Pisma. Słowo Pana bogate jest w metafory, dwuznaczności oraz sensy, które często zagubiły się w tłumaczeniach i dziś nie są zrozumiałe dla współczesnego czytelnika. To dlatego tak bardzo potrzebny jest nam wartościowy i pouczający komentarz do Tory.

Organizacja stypy Zawiercie

Firma zapewnia usługi pogrzebowe. Oprócz przygotowania, odbioru zwłok (nawet z zagranicy) i pochówku oferowana jest także organizacja stypy w mieście Zawiercie. Ponadto centrum pogrzebowe może zapewnić wiązanki i wieńce. Ma duży wybór trumien, krzyży i urn kremacyjnych. W razie potrzeb zapewnia garderobę pogrzebową oraz uregulowanie niezbędnych formalności. Istnieje możliwość zlecenia kremacji ciała zmarłego. Centrum zapewnia przewozy karawanem i kaplicę pogrzebową, w której może być odprawiona uroczystość.