Ogólnopolski spis firm

Pudełka na ciasta weselne

Podczas przyjęcia ślubnego stoły zwykle uginają się od wszelkiego rodzaju potraw, nie wszystko jednak zostaje zjedzone, a wyrzucać szkoda. Oryginalne, zdobione pudełka na ciasta weselne pozwolą obdzielić gości przysmakami i zapobiec marnowaniu się jedzenia, mogą również pomieścić upominki od pary młodej.

Alby komunijne

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów i odzieży liturgicznej. Polecamy Państwu między innymi alby komunijne dla dziewczynek i chłopców. Wykonane są one z tradycyjnego, wysokiej jakości materiału. Nasza propozycja obejmuje również inne akcesoria jak modlitewniki czy pamiątki komunii.

Bluzy z bawełny

Zapraszamy do naszego internetowego sklepu dla katolików. Znajdziesz u nas niesamowite dizajnerskie bluzy z bawełny organicznej z motywem chrześcijańskim w postaci solidnego nadruku. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dostępne są w wielu pięknych kolorach. Zapraszamy na zakupy!

trener biznesu

Nasza oferta obejmuje szkolenia z zakresu kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Jako trener biznesu, twoim zadaniem będzie przekazywanie nabytej wiedzy i umiejętności młodym adeptom przedsiębiorczości. Nauczymy cię jak wykorzystać swoje doświadczenie, aby nakierować osoby wchodzące w świat interesów i korporacji.