Ogólnopolski spis firm

adwokat rozwód warszawa

Zlecenie prowadzenia rachunkowości firmie zewnętrznej, czyli outsourcing księgowości, to niezwykle przydatne rozwiązanie, które umożliwi państwu precyzyjne prowadzenie finansów oraz oszczędność czasu. Merytorycznie przygotowani eksperci są do państwa dyspozycji. Podejmą się także prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej.

Windykacja należności Warszawa

Domeną naszej kancelarii jest windykacja należności. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług obejmujący przede wszystkim wspieranie podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania długów. W naszym zespole pracują zaangażowani i profesjonalni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby skutecznie zrealizować Twoje zlecenie. Jeśli dochodzenie długów w stolicy to tylko z naszą firmą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Potrącenie pieszego odszkodowanie

Jedną z głównych dziedzin, w których działa nasza kancelaria jest potrącenie pieszego. Odszkodowanie można uzyskać z polisy OC sprawcy, jeśli wypadek spowodował kierowca pojazdu mechanicznego. Jeśli doszło do zderzenia na pasach czy poboczu, to ofiara ma prawo do zadośćuczynienia z polisy OC sprawcy.

przejęcia firm

Udzielamy wsparcia w wypadku takich działań jak fuzje i przejęcia firm. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem pochodzą do wykonywania swojej pracy. To daje nam całkowitą pewność, że dzięki nim przejęcia firm przebiegną sprawnie i bez zarzutu. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy pełne zadowolenie z jej przebiegu.

Adwokat sprawy karne

Doświadczony adwokat (sprawy karne) z Ełku zachęca do współpracy. Rzetelna wiedza zdobywana przez lata, ciągłe doskonalenie umiejętności i nastawienie na spełnienie oczekiwań klienta - to właśnie na tych filarach opiera się ta kancelaria. Osoby, które przychodzą tutaj, mogą liczyć na pełne zrozumienie i chęć niesienia pomocy. Obszar działalności to głownie województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie.

Skup kabli miedzianych

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której prowadzimy profesjonalny skup kabli miedzianych. Warszawa stanowi siedzibę naszej firmy. Możecie u nas także w bezpieczny sposób pozbyć się pojazdu, jaki jest dla Was nieużytecznym. Skupujemy kable miedziane, utylizujemy sprzęt komputerowy czy wykonujemy recykling elektrośmieci.

Sprawy spadkowe

Niejednokrotnie sprawy spadkowe wymagają odpowiedniego przygotowania - w szczególności dotyczy to kwestii zgromadzenia i złożenia właściwej dokumentacji. Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Spławska zapewnia kompleksową obsługę. Udzielamy porad, przygotowujemy pełną dokumentacje procesową, opinie dotyczące dostarczonych do nas dokumentów oraz reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania - także przed sądem. Na wizytę w biurze można umówić się telefonicznie bądź mailowo.