Ogólnopolski spis firm

adwokat rozwód warszawa

Zlecenie prowadzenia rachunkowości firmie zewnętrznej, czyli outsourcing księgowości, to niezwykle przydatne rozwiązanie, które umożliwi państwu precyzyjne prowadzenie finansów oraz oszczędność czasu. Merytorycznie przygotowani eksperci są do państwa dyspozycji. Podejmą się także prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej.

Obsługa prawna Kraków

Wsparcie podmiotów gospodarczych przez adwokata Macieja Sawińskiego obejmuje przedsiębiorców z sektora małych, średnich oraz dużych firm - bez względu na branżę. Obsługa prawna firm może przyjąć postać stałej pomocy lub doraźnego wsparcia. Konsultacje przeprowadzane są siedzibie w Krakowie bądź na miejscu, u Klienta.

doradztwo prawne

Kancelaria adwokata Michała Legierskiego z Gliwic zajmuje się prawem karnym, cywilnym, gospodarczym i administracyjnym. Mecenas ma na swoim koncie wiele pozytywnie zakończonych rozpraw. Prawnicy reprezentują swoich klientów przed sądami wszystkich instancji. Po poradę i współpracę w postępowaniu sądowym zwracać się mogą zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy.

Instalacje alarmowe Łódź

Zadbamy o to, by w Państwa domu czy biurze był niezawodny system bezpieczeństwa i monitoringu CCTV. Ponadto, wykonujemy instalacje alarmowe na terenie Łodzi i okolic. Pomagamy w dyskretnym umiejscowieniu kamer na terenie posesji oraz montażem buforowego zasilania urządzeń. Dzięki nam zapewnisz kontrolę i ewidencję dostępu do budynku.

Windykacja należności Warszawa

Domeną naszej kancelarii jest windykacja należności. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług obejmujący przede wszystkim wspieranie podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania długów. W naszym zespole pracują zaangażowani i profesjonalni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby skutecznie zrealizować Twoje zlecenie. Jeśli dochodzenie długów w stolicy to tylko z naszą firmą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Radca prawny Leszno

Osoby, które prowadzą własny biznes powinny rozważyć obecność kogoś takiego, jak radca prawny. Świadczy on usługi dla przedsiębiorstw. Nie tylko doradza, ale także wspiera w podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości finansowej firmy. Biura naszej kancelarii zlokalizowane są w Lesznie oraz Poznaniu.

Wywóz odpadów Szczecin

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie została przedstawiona oferta na wywóz odpadów na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalny i sprawny transport gruzu, ziemi z wykopów budowlanych czy remontów, a także różnych innych elementów, których nie można utylizować samodzielnie.

Sprawy karne

Osoby potrzebujące sądowej reprezentacji - oskarżone, podejrzane, skazane - mogą skorzystać z usług w naszej kancelarii w Warszawie. Zatrudniany adwokat prowadzi sprawy karne m.in. związane z posiadaniem narkotyków, w odroczeniu wykonania kary itd. Tworzymy strategie obronne, doradzamy jak się przygotować.