Ogólnopolski spis firm

adwokat rozwód warszawa

Zlecenie prowadzenia rachunkowości firmie zewnętrznej, czyli outsourcing księgowości, to niezwykle przydatne rozwiązanie, które umożliwi państwu precyzyjne prowadzenie finansów oraz oszczędność czasu. Merytorycznie przygotowani eksperci są do państwa dyspozycji. Podejmą się także prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej.

Obsługa prawna Kraków

Wsparcie podmiotów gospodarczych przez adwokata Macieja Sawińskiego obejmuje przedsiębiorców z sektora małych, średnich oraz dużych firm - bez względu na branżę. Obsługa prawna firm może przyjąć postać stałej pomocy lub doraźnego wsparcia. Konsultacje przeprowadzane są siedzibie w Krakowie bądź na miejscu, u Klienta.

Windykacja należności Warszawa

Domeną naszej kancelarii jest windykacja należności. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług obejmujący przede wszystkim wspieranie podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania długów. W naszym zespole pracują zaangażowani i profesjonalni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby skutecznie zrealizować Twoje zlecenie. Jeśli dochodzenie długów w stolicy to tylko z naszą firmą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Sprawy karne

Osoby potrzebujące sądowej reprezentacji - oskarżone, podejrzane, skazane - mogą skorzystać z usług w naszej kancelarii w Warszawie. Zatrudniany adwokat prowadzi sprawy karne m.in. związane z posiadaniem narkotyków, w odroczeniu wykonania kary itd. Tworzymy strategie obronne, doradzamy jak się przygotować.

kancelaria prawa kościelnego

W ramach świadczonego wsparcia, możliwe jest uzyskanie pomocy, jeśli chodzi o sytuacje związane z unieważnieniem małżeństwa lub innymi przepisami kanonicznymi. Kancelaria prawa kościelnego może także świadczyć pomoc jeśli chodzi o przepisy cywilne lub handlowe. Możliwe jest również wsparcie firm i freelancerów.

Notariusz Bydgoszcz

Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z katalogiem czynności, które notariusz może zrealizować w świetle ustawy z roku 1991. Koszty poszczególnych działań reguluje postanowienie Ministra Sprawiedliwości. Kancelaria mieści się w Bydgoszczy na ulicy Długiej 31, lokal nr 4. Przyjmujemy interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach od dziewiątej do szesnastej.

Mediacje gospodarcze

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z koniecznością wypełniania szeregu obowiązków biurokratycznych, które na osoby prowadzące firmę nakłada ustawodawca. Wiele z nich porusza kwestie prawne, w przypadku których warto skonsultować się ze specjalistą. Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański prowadzi mediacje gospodarcze, które są alternatywą dla sądowego rozwiązywania sporów. Nie jest ona skrępowana przez procedury cywilne i sądowe, dlatego też każda ze stron ma możliwość swobodnego przedstawienia swojego stanowiska.

Potrącenie pieszego odszkodowanie

Jedną z głównych dziedzin, w których działa nasza kancelaria jest potrącenie pieszego. Odszkodowanie można uzyskać z polisy OC sprawcy, jeśli wypadek spowodował kierowca pojazdu mechanicznego. Jeśli doszło do zderzenia na pasach czy poboczu, to ofiara ma prawo do zadośćuczynienia z polisy OC sprawcy.

adwokat Sulęcin

Jeżeli poszukujesz adwokata z Sulęcina, który pomoże Tobie rozwiązać różnorodne sprawy, dotyczące prawa, możesz zgłosić się do naszej kancelarii. Reprezentujemy swoich klientów w postępowaniach sądowych. Możesz zgłosić się do nas, aby poradzić się w pewnej kwestii, bądź powierzyć sprawę w nasze ręce. W razie pytań, czy jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.