Ogólnopolski spis firm

adwokat rozwód warszawa

Zlecenie prowadzenia rachunkowości firmie zewnętrznej, czyli outsourcing księgowości, to niezwykle przydatne rozwiązanie, które umożliwi państwu precyzyjne prowadzenie finansów oraz oszczędność czasu. Merytorycznie przygotowani eksperci są do państwa dyspozycji. Podejmą się także prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej.

Windykacja należności Warszawa

Domeną naszej kancelarii jest windykacja należności. Warszawa to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług obejmujący przede wszystkim wspieranie podmiotów gospodarczych w zakresie odzyskiwania długów. W naszym zespole pracują zaangażowani i profesjonalni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby skutecznie zrealizować Twoje zlecenie. Jeśli dochodzenie długów w stolicy to tylko z naszą firmą. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Potrącenie pieszego odszkodowanie

Jedną z głównych dziedzin, w których działa nasza kancelaria jest potrącenie pieszego. Odszkodowanie można uzyskać z polisy OC sprawcy, jeśli wypadek spowodował kierowca pojazdu mechanicznego. Jeśli doszło do zderzenia na pasach czy poboczu, to ofiara ma prawo do zadośćuczynienia z polisy OC sprawcy.

przejęcia firm

Udzielamy wsparcia w wypadku takich działań jak fuzje i przejęcia firm. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy z zaangażowaniem pochodzą do wykonywania swojej pracy. To daje nam całkowitą pewność, że dzięki nim przejęcia firm przebiegną sprawnie i bez zarzutu. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy pełne zadowolenie z jej przebiegu.

Obsługa prawna przedsiębiorców Warszawa

W zakresu usług naszej warszawskiej kancelarii wchodzi kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, spółek cywilnych oraz prawa handlowego, a także osób fizycznych. Do jego specjalizacji należą sprawy związane z prawem gospodarczym, między innymi tworzenie spółek handlowych, redagowanie umów, pomoc przy negocjacjach, a także sprawy wchodzące w prawo administracyjne, między innymi środki odwoławcze od decyzji oraz postanowień organów administracyjnych, a także reprezentowanie w czasie postępowania.

Adwokat sprawy karne

Doświadczony adwokat (sprawy karne) z Ełku zachęca do współpracy. Rzetelna wiedza zdobywana przez lata, ciągłe doskonalenie umiejętności i nastawienie na spełnienie oczekiwań klienta - to właśnie na tych filarach opiera się ta kancelaria. Osoby, które przychodzą tutaj, mogą liczyć na pełne zrozumienie i chęć niesienia pomocy. Obszar działalności to głownie województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie.

Kancelaria radcy prawnego Poznań

Kancelaria radcy prawnego Anna Wojciechowska-Kordek, w Poznaniu to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo liczne porady prawne w licznych dziedzinach prawa, szczególnie w dziedzinie prawa pracy i prawa spółek handlowych. Znajdziecie Państwo u nas pomoc w interpretowaniu odpowiednich dokumentów, a także podejmowaniu danych działań.

Praca dla niepełnosprawnych Poznań

Masz problemy zdrowotne, ale chcesz znaleźć zatrudnienie? Praca dla niepełnosprawnych w Poznaniu jest na wyciągnięcie ręki - sprawdź aktualne ogłoszenia. Oferujemy posadę w ochronie oraz w branży sprzątającej. Honorujemy orzeczenia ZUS-u i instytucji szczebla powiatowego. Poznaj oczekiwane kwalifikacje.