Ogólnopolski spis firm

Wyjazdy incentive

Czym są wyjazdy incentive? To przede wszystkim doskonała motywacja dla pracowników oraz odpowiednia nagroda za trud pracy włożony w projekty zakończone sukcesem. Wyjazdy motywacyjne świetnie sprawdzają się w działach marketingu, handlu, sprzedaży, jak też wielu innych. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem podróży.

Atrakcje na eventy

Impreza integracyjna lub firmowa jest doskonałą okazją do zapoznania się z współpracownikami i zacieśnienia więzi. Nasza firma zapewnia atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych. Oferujemy m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, piłkarzyki. Goście mają też okazję rywalizować przy np. dojeniu krowy czy przeciąganiu liny.

Plac zabaw

Jesteśmy bydgoską firmą parającą się produkcją urządzeń rozrywkowych i integracyjnych. Nasze produkty pozwolą wam stworzyć kompletny, atrakcyjny i kolorowy plac zabaw dla dzieci. W ofercie dostępne są piaskownice, zjeżdżalnie, karuzele oraz całe zestawy przeznaczone do wspinania, zjeżdżania i huśtania.

Voucher na wakacje

Zastanawiasz się co kupić wyjątkowej dla Ciebie osobie? Chcesz, aby prezent był wyjątkowy? Koniecznie zastanów się nad opcją jaką jest voucher na wakacje dostępny w naszym sklepie internetowym. Oferujemy vouchery na wycieczki piesze lub kolonie zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pistolety dla dzieci

W sklepie internetowym znajdziesz duży wybór pistoletów na kulki, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pistolety dla dzieci są bezpieczne i łatwe w obsłudze, idealne do zabawy na zewnątrz lub w domu. Możesz wybierać spośród różnych modeli i kolorów, aby znaleźć ten idealny dla Twojego dziecka. Niektóre pistolety mają również dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne przeładowanie czy celownik laserowy, co dodatkowo zwiększa frajdę z zabawy. Zapewnij swojemu dziecku mnóstwo radości i wybierz dla niego jeden z naszych wspaniałych pistoletów na kulki.