Ogólnopolski spis firm

Bilard

Proponowane przez nas akcesoria bilardowe, stoły do bilarda, kije, automaty dart i inne elementy są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia im doskonałą jakość i klasę, niebywałą solidność i trwałość, a także funkcjonalność (stoły w różnych wymiarach, można dopasować do dowolnego pomieszczenia, lokalu, klubu czy nawet do domu). Prowadzimy także wynajem dart.

Wyjazdy incentive

Czym są wyjazdy incentive? To przede wszystkim doskonała motywacja dla pracowników oraz odpowiednia nagroda za trud pracy włożony w projekty zakończone sukcesem. Wyjazdy motywacyjne świetnie sprawdzają się w działach marketingu, handlu, sprzedaży, jak też wielu innych. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem podróży.

Hale namiotowe

Solidne i wytrzymałe konstrukcje, jakimi są hale namiotowe, pozwalają na stworzenie dowolnego miejsca pod gołym niebem, które będzie w stanie pomieścić dużą liczbę osób. Firma proponuje najwyższej jakości produkty magazynowe i przemysłowe na wynajem tego rodzaju, które wypożyczać można w przystępnych cenach. Sprawdzą się też w przypadku każdej plenerowej zabawy.

Dekoracje imprezowe

Aby uatrakcyjnić imprezę wyprawioną dla malucha, polecamy zakup ciekawych dekoracji na urodziny dziecka. Proponujemy różnokolorowe rozety, girlandy, banery, balony w różnych kształtach, wystrzałowe konfetti, świderki i inne. Wszystkie produkty można zdobyć za pomocą składania zamówień drogą internetową.

Atrakcje na eventy

Impreza integracyjna lub firmowa jest doskonałą okazją do zapoznania się z współpracownikami i zacieśnienia więzi. Nasza firma zapewnia atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych. Oferujemy m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, piłkarzyki. Goście mają też okazję rywalizować przy np. dojeniu krowy czy przeciąganiu liny.

Plac zabaw

Jesteśmy bydgoską firmą parającą się produkcją urządzeń rozrywkowych i integracyjnych. Nasze produkty pozwolą wam stworzyć kompletny, atrakcyjny i kolorowy plac zabaw dla dzieci. W ofercie dostępne są piaskownice, zjeżdżalnie, karuzele oraz całe zestawy przeznaczone do wspinania, zjeżdżania i huśtania.