Ogólnopolski spis firm

Zawiesia pasowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów takich jak liny, złączki łańcuchowe, haki, ocynkowane druty, szakle oraz ogniwa. METALMEX-INSTAL od ponad dwudziestu dwóch lat zajmuje się produkcją takich elementów jak zawiesia pasowe. Widoczny w katalogu dostępnym na stronie kolor, oznacza dopuszczalne obciążenie robocze oraz różne szerokości taśm. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo techniczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem.

Tarcica sucha

Już niedługo będziecie mogli zakupić drewno prosto z Niemiec. Bydgoska firma HOLZbud proponuje wysokiej jakości liściastą tarcicę suchą o wilgotności nieprzekraczającej dwunastu procent. Jest ona stworzona z kilku gatunków drzewa, między innymi z olchy, jesionu, buku parzonego czy choćby z dębu europejskiego.

Folia termokurczliwa

Działamy w sektorze produkcyjnym, w ramach którego dostarczamy na rynek bardzo wytrzymałe i trwałe materiały opakowaniowe i zabezpieczające, które sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i w branży spożywczej. Polimer EKO sp. z o.o. wytwarza materiały, takie jak np. sprawdzająca się w tunelach grzewczych folia termokurczliwa.

Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne firmy Eurotech cechuje najwyższa wydajność i trwałość, dzięki czemu mogą przez długi czas pracować w ciężkich warunkach. Znajdują zastosowanie w różnorodnych przedsiębiorstwach naszych klientów, którym oferujemy bogatą ofertę naszych wyrobów w konkurencyjnych cenach. Proponowane przez nas rozwiązania cechuje profesjonalizm i unikalność. Nasze produkty łączą w sobie dużą nośność i małą wagę, dzięki czemu stosunek tych dwóch parametrów jest bardzo wysoki. Łatwość obsługi przekłada się na dużą wydajność pracy. Zapraszamy!

Akumulatory trakcyjne

W naszej wyjątkowej ofercie znajdziesz również funkcjonalne akumulatory trakcyjne. Są to sprzęty, które charakteryzuje solidność oraz wydajność, nawet podczas długotrwałej pracy. Dlatego właśnie nasze akumulatory trakcyjne cieszą się tak wielkim powodzeniem u wielu klientów. Staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Akumulatory trakcyjne dostępne są zatem w różnych wariantach. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą i skorzystać z proponowanych usług.

producent taśmociągów

Oferowane przez nas rozwiązania technologicznie dla zakładów przemysłowych świetnie sprawdzają się w trakcie użytkowania i są cenione nie tylko za trwałość, ale też dużą wydajność. Producent taśmociągów zaprasza do zapoznania się z takimi pozycjami, jak podajniki, osprzęt do taśmociągów oraz silosów, mieszalniki i rękawy załadowcze. Ich montaż nie sprawia większego problemu profesjonalistom, a zastosowane systemy sprawiają, że z łatwością można transportować trudne w okiełznaniu, sypkie materiały, bez większych strat w surowcu.

Odkurzacze Nilfisk

Oferujemy Państwu produkty, które pomogą w utrzymaniu czystości zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Polecamy odkurzacze Nilfisk, w których skład wchodzą zarówno wersje tradycyjne, jak i modele pionowe. Skutecznie radzą sobie z kurzem gromadzącym się na powierzchni podłóg i mebli, dzięki czemu oczyszczają powietrze.

Pierścienie segera

Poszukując wysokiej jakości artykułów przemysłowych, z pewnością warto zapoznać się z dostępnymi w hurtowni ABcnc pozycjami. W sprzedaży znajdują się elementy zabezpieczające - pierścienie Segera, płytki osadnicze, kołki, wpusty, a także zawleczki i przetyczki, wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Sprężyny Katowice

W naszej ofercie można znaleźć elementy spiralne, śrubowe, talerzowe oraz skrętne. Produkujemy także sprężyny naciskowe, które udostępniamy o profilu prostokątnym lub okrągłym. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach, jednak zapraszamy do skorzystania z naszych usług również klientów z innych regionów Polski.

Urządzenia analityczne

W ofercie firmy Hydrochem znajdziecie Państwo najwyższej jakości armaturę przemysłową, wyposażenie do armatury, a także niezawodne urządzenia analityczne i pomiarowe w bardzo przystępnych cenach. Polecamy między innymi nowoczesne zawory grzybkowe, klapowe, kulowe czy zwrotne, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Poszczególne modele są zróżnicowane pod kątem długości średnicy, wysokości ciśnienia nominalnego, rodzaju przyłącza, korpusu, napędu i innych parametrów.

linie transportu palet

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż specjalistycznych urządzeń, stosowanych w licznych sektorach rynku. Niezależnie od tego, jak rozwinięty jest transport wewnętrzny w Twojej firmie, warto abyś zainwestował w proponowane przez nas linie transportu palet. Są to elementy wysokiej jakości, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług - doradzamy wybór najwłaściwszych decyzji.

Kopiarki Warszawa

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze urządzenia biurowe do drukowania, skanowania, kserowania i faksowania dokumentów! Prezentujemy zatem różnorodne drukarki, kopiarki i wiele innych elementów, cieszących się w Warszawie ogromnym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Oprogramowanie magazynowe

Proponujemy Państwu usługi informatyczne, począwszy od zainstalowania systemu po późniejszą jego aktualizację. W ofercie posiadamy m.in. oprogramowanie magazynowe, które zdecydowanie ułatwi Państwu zarządzanie działaniami w hurtowni. Dzięki niemu można zarządzać pracą we wszystkich swoich oddziałach oraz mieć pełną kontrolę nad dokumentacją i transakcjami.

obróbka skrawaniem cnc

Toczenie i obróbka skrawaniem CNC to wybrane ze świadczonych przez nas usług. Opisujemy je w szczegółach na naszej firmowej stronie. Ponadto produkujemy blachy i rury z wysokiej jakości stali. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej witrynie, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Wideorejestrator

Firma oferuje m.in. akcesoria do komputerów oraz samochodów. Jednym z produktów przeznaczonych do pojazdów jest wideorejestrator. Dzięki niemu każdy kierowca może nagrywać ruchy swojego samochodu, co może posłużyć jako dowód w razie wypadku. Dostępne są modele włączające się od razu po uruchomieniu auta lub np. po wykryciu ruchu.

Kratki wentylacyjne

W każdym domu, biurze czy firmie niezbędne są elementy, które zapewnią właściwy rozkład temperatury oraz najbardziej optymalną cyrkulację powietrza. W asortymencie firmy megatechnika znajdziecie m. in. kratki wentylacyjne, które stanowią zwieńczenie otworów nawiewno-wywiewnych. Dzięki wielu modelom z łatwością wybierzesz ten, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Oprogramowanie CAD

Na naszej stronie internetowej znajdziecie nasze niezwykle funkcjonalne oprogramowanie CAD, jakie wykorzystywane jest do wykonywania projektów zespołów czy maszyn. Dlatego też zastosowanie znalazły one w budownictwie, przemyśle czy motoryzacji. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest tworzenie szkiców prototypów.

Systemy nagłaśniające

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne systemy nagłaśniające oraz dźwiękowe znanych i cenionych marek w bardzo przystępnych cenach. Nasze produkty stanowią niezbędnik podczas przygotowywania koncertów, przedstawień i innych uroczystości. Oferujemy między innymi nowoczesne głośniki kolumnowe, dostępne w wersji aktywnej, pasywnej, bezprzewodowej oraz tubowej. Ich solidna obudowa oraz doskonałe zespolenie mechanizmów zapewniają najwyższą jakość dźwięku niezależnie od warunków oraz charakteru wydarzenia.

Podnóżek pod biurko

Zależnie od swoich preferencji, możesz regulować jego wysokość oraz kąt nachylenia. Jest w pełni ergonomiczny, trwały i solidnie zbudowany, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej postawy podczas siedzenia, poprawia krążenie, a na dodatek masuje stopy - taki właśnie jest podnóżek pod biurko, jaki szybko i sprawnie znajdziesz w naszym asortymencie.

kable grzejne do rur

Nasza firma jest największym polskim producentem elementów związanych z kaloryferami. Cechuje nas stabilna pozycja, bo tradycja sięga aż 1932 roku. To wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy polecać nasze kable grzejne do rur - zbudowane z surowców, jakimi są stal nierdzewna oraz ceramika, gwarantują długie użytkowanie w swoim środowisku.

system jednego klucza

W naszej doskonałej ofercie posiadamy najlepszej jakości rozwiązania - w tym wyjątkowy system jednego klucza, dzięki któremu możliwe jest zastosowanie jednego klucza do otwarcia wielu drzwi. Ta innowacyjna technologia sprawdza się zarówno w małych firmach, średnich, jak i dużych. Posiadamy szeroką ofertę - zapraszamy do kontaktu.