Ogólnopolski spis firm

Certyfikat CCNA

Szkolenia Cisco opracowała amerykańska firma informatyczna o tej właśnie nazwie. Dziś certyfikaty przez nią rekomendowane są uznawane na całym świecie. w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie możesz zdobyć pierwszy stopień CCNA, a następnie CCNP i CCIE oraz kilkanaście specjalizacji w dziedzinie zarządzania sieciami komputerowymi.

dzwonki szkolne

Polecamy Państwu znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego dzwonki szkolne, jak również szereg innych akcesoriów. Nasza propozycja obejmuje między innymi pracownie językowe, plansze edukacyjne, stoły i wiele innych elementów wyposażenia dla szkół. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Delegowanie pracowników do Francji

Nasza firma oferuje pomoc prawną i audytową dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku zagranicznym. Delegowanie pracowników do Francji stanowi jej integralną część, w związku z czym wspieramy naszych klientów i ich podwładnych w zakresie administracyjnym, tak aby czuli się komfortowo na tamtejszym rynku, również w sytuacjach kryzysowych (język, lokalne ustawodawstwo). Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem usług.

Prawo jazdy Gliwice

Ofertę kierujemy do osób w każdym wieku, które chcą nauczyć się prowadzić auto. Prawo jazdy jest niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Prowadzimy też kursy dla ludzi z niepełnosprawnością. Nasza szkoła kierowania samochodów na siedzibę w Gliwicach.