Ogólnopolski spis firm

Parking lotnisko Pyrzowice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nasz parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Dzięki ofercie, którą do Państwa kierujemy mają Państwo możliwość dojechania na lotnisko swoim własnym transportem! Nie musicie wynajmować transferu, wystarczy zaufać naszej firmie i skorzystać z opieki nad samochodem na czas wyjazdu na naszym terenie. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa uznaniem, również ze względu na atrakcyjną cenę usługi. Polecamy! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl/.

Hurtownia rowerów

Jeśli poszukujecie państwo najwyższej klasy sprzętu, części oraz akcesoriów do jednośladów różnych typów i marek, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aljot to doskonale zaopatrzona hurtownia rowerowa, oferująca szeroki wybór produktów takich marek, jak Kenda, Trigon, Tour de France, Bion czy Ravx. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu zapewniamy systematyczne dostawy oraz możliwość zakupu towaru prosto z auta, na terenie całej Polski. Nasza oferta wyróżnia się również fachowym doradztwem oraz konkurencyjnymi cenami.

Stacja diagnostyczna

W każdym dowodzie rejestracyjnym, oznaczona jest data do której należy wykonać badania techniczne - wyłącznie w miejscu do tego uprawnionym. Okręgowa stacja diagnostyczna Halma we Wrocławiu, proponuje przeprowadzenie tego typu usług okresowe, nie tylko auta do 3,5t. Podejmujemy się także badań pojazdów przekraczających tę masę, uprzywilejowanych, motocykli, po zmianach konstrukcyjnych, z różnym typem instalacji. Prowadzimy także myjnię - podstawowe czyszczenie dla klientów stacji wliczone w koszt.

badanie techniczne mercedes

Przed wyruszeniem w drogą niezbędne jest zweryfikowanie czy pojazd znajduje się w doskonałym stanie. W tym celu wykonujemy kompleksowe badanie techniczne na modelach marki Mercedes. Jeżeli wykryjemy jakiekolwiek problemy przystąpimy do ich odpowiedniego naprawienia przy pomocy dedykowanych, oryginalnych części.

Laser światłowodowy

Zapraszamy do zapoznania się z projektami naszych innowacyjnych wycinarek. Posiadają laser światłowodowy, który umożliwia wykonywanie prac na różnego typu materiałach. W zależności od modelu proponujemy urządzenia do obróbki tworzywa sztucznego, kamienia, a nawet skóry czy szkła. Sprawdzą się również przy drewnie oraz metalu.

Spedycja chłodnicza

Jako doświadczona firma w branży, działająca od ponad 30 lat gwarantujemy perfekcyjną obsługę klienta w zakresie przewozu towarów. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, a w naszej ofercie znajduje się również spedycja chłodnicza. Jesteśmy w stanie przewieźć wiele ładunków - skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki współpracy!

Podnośnik dwukolumnowy

Jako mechanik pracujący w warsztacie samochodowym trudno jest wykonywać swoją pracę bez odpowiedniego sprzętu. Oferowany przez naszą firmę podnośnik dwukolumnowy jest niezbędną pomocą w sytuacjach, gdy potrzebna jest diagnoza lub przegląd pojazdu. Ze względu na swoją wytrzymałość, szczególnie przydatny jest podczas obsługi ciężkich aut

Części samochodowe Renault

Polecane przez naszą firmę części samochodowe do pojazdów Renault to wyjątkowe produkty, gwarantujące nie tylko wyjątkowe wrażenie i emocje podczas jazdy, ale również ochronę i wolniejsze zużywanie się poszczególnych podzespołów, z uwagi na łagodniejszą pracę nadwozia. Nasze produkty to solidna konstrukcja i najwyższa jakość.

zestawy elektronarzędzi

Propozycja przygotowana z myślą o klientach wymagających, poszukujących niezawodnego sprzętu. Zestawy elektronarzędzi Milwaukee to kompozycje skonfigurowane tak, aby ich zakup stanowił inwestycję idealną dla warsztatu lub fachowca zajmującego się realizacją zleconych prac budowlanych lub konstrukcyjnych.

Rowery MTB

Górskie przejażdżki nie wymagają tylko kondycji, ale również odpowiedniego sprzętu, który pozwoli dopasować siłę przełożenia do ukształtowania terenu. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się najlepsze rowery MTB, czyli takie, które wspaniale spisują się na najtrudniejszych podłożach - tych kamienistych, piaszczystych oraz leśnych. Każdy został wyposażony w nowoczesny system przerzutkowy, który pozwoli kontrolować pracę mięśni i równomiernie rozłożyć siły. Niezawodne okażą się także tarcze hamulcowe i amortyzatory.

Palety euro

Na każdym magazynie rzeczą praktycznie podstawową jest wózek widłowy, który przenosi różne towary. Palety euro są podłożem dla wszystkich produktów. Dzięki nim możliwe jest transportowanie dużej liczby artykułów. Zbudowano je z wytrzymałych drewnianych surowców, dzięki czemu mogą posłużyć przez długi czas.

Preparaty owadobójcze

Nasz sklep poleca skuteczne preparaty owadobójcze, które można bezpiecznie stosować w mieszkaniach, biurach oraz centrach handlowych. Znaleźć u nas można zarówno środek na prusaki jak i na pluskwy, karaluchy, czy pchły. Dzięki tym produktom można szybko przeprowadzić skuteczną dezynsekcję. Dodatkowo polecamy akcesoria do walki z innymi szkodnikami. Można u nas nabyć m.in. pułapki na myszy, szczury i inne małe gryzonie. Szczegółowy opis naszego asortymentu został opublikowany na naszej stronie internetowej.

Food truck - Stwórz własnego

Od zawsze marzyłeś o pracy w branży gastronomicznej na swoich warunkach? Mamy dla Ciebie jedną radę - food truck - stwórz własnego. Dzięki temu koszty prowadzenia interesu będą duże niższe niż w przypadku wysokich opłat za czynsz, jeśli prowadziłbyś lokal stacjonarny. Przyczepa daje także mobilność.

Polerowanie lakieru samochodowego

Polerowanie lakieru samochodowego powinno zostać przeprowadzone z użyciem takich środków, które nie zniszczą, a przy tym pozwolą uzyskać optymalny, pożądany efekt. Zapraszamy do wizyty na stronie internetowej autokosmetykagliwice.pl, na której polecamy znakomite pakiety do polerowania lakieru samochodowego. Sprawdź naszą ofertę!