Ogólnopolski spis firm

Parking lotnisko Pyrzowice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nasz parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Dzięki ofercie, którą do Państwa kierujemy mają Państwo możliwość dojechania na lotnisko swoim własnym transportem! Nie musicie wynajmować transferu, wystarczy zaufać naszej firmie i skorzystać z opieki nad samochodem na czas wyjazdu na naszym terenie. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa uznaniem, również ze względu na atrakcyjną cenę usługi. Polecamy! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl/.

Stacja diagnostyczna

W każdym dowodzie rejestracyjnym, oznaczona jest data do której należy wykonać badania techniczne - wyłącznie w miejscu do tego uprawnionym. Okręgowa stacja diagnostyczna Halma we Wrocławiu, proponuje przeprowadzenie tego typu usług okresowe, nie tylko auta do 3,5t. Podejmujemy się także badań pojazdów przekraczających tę masę, uprzywilejowanych, motocykli, po zmianach konstrukcyjnych, z różnym typem instalacji. Prowadzimy także myjnię - podstawowe czyszczenie dla klientów stacji wliczone w koszt.

badanie techniczne mercedes

Przed wyruszeniem w drogą niezbędne jest zweryfikowanie czy pojazd znajduje się w doskonałym stanie. W tym celu wykonujemy kompleksowe badanie techniczne na modelach marki Mercedes. Jeżeli wykryjemy jakiekolwiek problemy przystąpimy do ich odpowiedniego naprawienia przy pomocy dedykowanych, oryginalnych części.

Laser światłowodowy

Zapraszamy do zapoznania się z projektami naszych innowacyjnych wycinarek. Posiadają laser światłowodowy, który umożliwia wykonywanie prac na różnego typu materiałach. W zależności od modelu proponujemy urządzenia do obróbki tworzywa sztucznego, kamienia, a nawet skóry czy szkła. Sprawdzą się również przy drewnie oraz metalu.

Spedycja chłodnicza

Jako doświadczona firma w branży, działająca od ponad 30 lat gwarantujemy perfekcyjną obsługę klienta w zakresie przewozu towarów. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, a w naszej ofercie znajduje się również spedycja chłodnicza. Jesteśmy w stanie przewieźć wiele ładunków - skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki współpracy!

zestawy elektronarzędzi

Propozycja przygotowana z myślą o klientach wymagających, poszukujących niezawodnego sprzętu. Zestawy elektronarzędzi Milwaukee to kompozycje skonfigurowane tak, aby ich zakup stanowił inwestycję idealną dla warsztatu lub fachowca zajmującego się realizacją zleconych prac budowlanych lub konstrukcyjnych.

Rowery MTB

Górskie przejażdżki nie wymagają tylko kondycji, ale również odpowiedniego sprzętu, który pozwoli dopasować siłę przełożenia do ukształtowania terenu. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się najlepsze rowery MTB, czyli takie, które wspaniale spisują się na najtrudniejszych podłożach - tych kamienistych, piaszczystych oraz leśnych. Każdy został wyposażony w nowoczesny system przerzutkowy, który pozwoli kontrolować pracę mięśni i równomiernie rozłożyć siły. Niezawodne okażą się także tarcze hamulcowe i amortyzatory.

Palety euro

Na każdym magazynie rzeczą praktycznie podstawową jest wózek widłowy, który przenosi różne towary. Palety euro są podłożem dla wszystkich produktów. Dzięki nim możliwe jest transportowanie dużej liczby artykułów. Zbudowano je z wytrzymałych drewnianych surowców, dzięki czemu mogą posłużyć przez długi czas.

Preparaty owadobójcze

Nasz sklep poleca skuteczne preparaty owadobójcze, które można bezpiecznie stosować w mieszkaniach, biurach oraz centrach handlowych. Znaleźć u nas można zarówno środek na prusaki jak i na pluskwy, karaluchy, czy pchły. Dzięki tym produktom można szybko przeprowadzić skuteczną dezynsekcję. Dodatkowo polecamy akcesoria do walki z innymi szkodnikami. Można u nas nabyć m.in. pułapki na myszy, szczury i inne małe gryzonie. Szczegółowy opis naszego asortymentu został opublikowany na naszej stronie internetowej.

Food truck - Stwórz własnego

Od zawsze marzyłeś o pracy w branży gastronomicznej na swoich warunkach? Mamy dla Ciebie jedną radę - food truck - stwórz własnego. Dzięki temu koszty prowadzenia interesu będą duże niższe niż w przypadku wysokich opłat za czynsz, jeśli prowadziłbyś lokal stacjonarny. Przyczepa daje także mobilność.

stacje ładowania elektrycznych samochodów

Motoryzacja jest jedną z dziedzin, która rozwija się w kierunku korzystania z odnawialnych źródeł energii i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Nasza firma buduje stacje ładowania elektrycznych samochodów, dzięki którym te pojazdy mogą poruszać się na większe odległości. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem podłoża, dowozem materiałów, podłączeniem urządzeń, a także kontrolą ich sprawności i w razie potrzeby serwisowaniem, w późniejszym czasie.

Zaopatrzenie tramwajów

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu i wyposażenia dla pojazdów komunikacji miejskiej. W ramach naszej oferty dostarczamy zaopatrzenie tramwajów, między innymi skrzynie akumulatorowe, pomosty dachowe, odbiorniki prądu i jeszcze wiele więcej innego rodzaju elementów - urządzeń dla pojazdu.

Cargo floor

Jeśli szukasz sklepu ze sprawdzonymi częściami do naczep to świetnie trafiłeś. Polecamy szczególnie rozwiązania ruchomych podłóg cargo floor. Oferowane przez nas towary cechuje świetna jakość i niezawodność godna każdego profesjonalisty. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.