Ogólnopolski spis firm

Parking lotnisko Pyrzowice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nasz parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Dzięki ofercie, którą do Państwa kierujemy mają Państwo możliwość dojechania na lotnisko swoim własnym transportem! Nie musicie wynajmować transferu, wystarczy zaufać naszej firmie i skorzystać z opieki nad samochodem na czas wyjazdu na naszym terenie. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa uznaniem, również ze względu na atrakcyjną cenę usługi. Polecamy! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl/.

Stacja diagnostyczna

W każdym dowodzie rejestracyjnym, oznaczona jest data do której należy wykonać badania techniczne - wyłącznie w miejscu do tego uprawnionym. Okręgowa stacja diagnostyczna Halma we Wrocławiu, proponuje przeprowadzenie tego typu usług okresowe, nie tylko auta do 3,5t. Podejmujemy się także badań pojazdów przekraczających tę masę, uprzywilejowanych, motocykli, po zmianach konstrukcyjnych, z różnym typem instalacji. Prowadzimy także myjnię - podstawowe czyszczenie dla klientów stacji wliczone w koszt.

badanie techniczne mercedes

Przed wyruszeniem w drogą niezbędne jest zweryfikowanie czy pojazd znajduje się w doskonałym stanie. W tym celu wykonujemy kompleksowe badanie techniczne na modelach marki Mercedes. Jeżeli wykryjemy jakiekolwiek problemy przystąpimy do ich odpowiedniego naprawienia przy pomocy dedykowanych, oryginalnych części.

Spedycja chłodnicza

Jako doświadczona firma w branży, działająca od ponad 30 lat gwarantujemy perfekcyjną obsługę klienta w zakresie przewozu towarów. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, a w naszej ofercie znajduje się również spedycja chłodnicza. Jesteśmy w stanie przewieźć wiele ładunków - skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki współpracy!

Palety euro

Na każdym magazynie rzeczą praktycznie podstawową jest wózek widłowy, który przenosi różne towary. Palety euro są podłożem dla wszystkich produktów. Dzięki nim możliwe jest transportowanie dużej liczby artykułów. Zbudowano je z wytrzymałych drewnianych surowców, dzięki czemu mogą posłużyć przez długi czas.

Food truck - Stwórz własnego

Od zawsze marzyłeś o pracy w branży gastronomicznej na swoich warunkach? Mamy dla Ciebie jedną radę - food truck - stwórz własnego. Dzięki temu koszty prowadzenia interesu będą duże niższe niż w przypadku wysokich opłat za czynsz, jeśli prowadziłbyś lokal stacjonarny. Przyczepa daje także mobilność.

Zaopatrzenie tramwajów

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu i wyposażenia dla pojazdów komunikacji miejskiej. W ramach naszej oferty dostarczamy zaopatrzenie tramwajów, między innymi skrzynie akumulatorowe, pomosty dachowe, odbiorniki prądu i jeszcze wiele więcej innego rodzaju elementów - urządzeń dla pojazdu.

Cargo floor

Jeśli szukasz sklepu ze sprawdzonymi częściami do naczep to świetnie trafiłeś. Polecamy szczególnie rozwiązania ruchomych podłóg cargo floor. Oferowane przez nas towary cechuje świetna jakość i niezawodność godna każdego profesjonalisty. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

wynajem autokarów cennik

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywany przez nas wynajem autokarów. Cennik naszych usług udostępniony został na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na łatwe i szybkie dotarcie przez naszych klientów do wybranego przez nich miejsca.

Taksówka Zakopane

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług przewozowych. Taksówka, którą oddajemy do Państwa dyspozycji to nie tylko transport osób po obszarze Zakopanego, ale także szeroko rozumiane przewozy. Potrzebują Państwo wysłać paczkę lub dokumenty? Nic prostszego - prosimy o kontakt, a nasi kierowcy z ochotą zrealizują Państwa zlecenie. Dodatkowo, służymy pomocą przy niewielkich awariach w Państwa samochodzie, na przykład w sytuacji rozładowanego akumulatora.

Naprawa części samochodowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naprawy części samochodowych. Proponujemy rozwiązania na najwyższym poziomie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku - wszystko dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w celu przejrzenia szczegółowych informacji, dotyczących działalności. Sprawdź oraz przekonaj się sam już dzisiaj.

Częsci do motocykli

Wysoko jakościowe i precyzyjne części do motocykli - jeżeli właśnie na takich artykułach Ci zależy, nasza propozycja bez wątpienia zyska Twoje zainteresowanie. Sprzedajemy artykuły, które wyróżniają się doskonałym działaniem przez długi czas. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym częściom do crossa Twój pojazd będzie działał jak należy.

Wypożyczenie kampera cena

Chcesz spędzić wakacje na swoich zasadach, bez szukania noclegu i martwienia się o dodatkowe koszty? Jeśli tak, to u nas znajdziesz idealnie rozwiązanie dla siebie! Cena wypożyczenia kampera zależy przede wszystkim od marki i wielkości samochodu, którym chcesz wybrać się w podróż. Im większy i więcej udogodnień, tym większy koszt.

Salon Citroen

Jeżeli miejscem, które chciałbyś odwiedzić jest salon Citroen, Łódź jest miejscem w którym przebywasz, a Ty sam należysz do osób o wygórowanych oczekiwaniach - odwiedzając nasz salon poczujesz się naprawdę doceniony. Dołożymy wszelkich starań, byś dobrał samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb - zapraszamy!