Ogólnopolski spis firm

tango Kraków

Lubisz aktywnie spędzać czas wolny w ciekawym, także międzynarodowym towarzystwie? Taniec to Twoja pasja? Zajrzyj do nas. Przestrzeń Kontakt w Krakowie to jedyne w swoim rodzaju miejsce, proponujące różnorodne kursy (między innymi salsy, flamenco, tango, modern jazz), a także koncerty, jamy, imprezy i inne atrakcje kulturalne.

lampy halogenowe

Różnego rodzaju oświetlenie LED dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim energooszczędne żarówki, lampy halogenowe, a także taśmy. Jesteśmy dumni z tego, że naszym klientom dostarczamy tylko najwyższej jakości produkty, które wyróżniają się nie tylko elegancją, ale również niskimi cenami. Wejdź i zobacz!

Portal lifestylowy

Poszukując informacji ze świata rozrywki i sztuki zebranych w jednym miejscu i przedstawionych w przystępnej formie warto odwiedzić nasz portal lifestylowy. Prezentujemy na nim aktualne wydarzenia i zapewniamy ciekawe propozycje na spędzanie wolnego czasu. Chętnie dzielimy się też swoimi opiniami na temat filmów, przedstawień i utworów muzycznych.

Sklep plastyczny

Nasz sklep plastyczny oferuje Państwu najlepszej jakości farby artystyczne, dziecięce czy zestawy kreatywne. Dostosowaliśmy ofertę do indywidualnych potrzeb wszystkich artystów. Wiemy, czego potrzeba każdemu miłośnikowi malarstwa. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że malarze nie znoszą monotonii - dlatego proponujemy szeroki wybór wśród farb do szkła. Dzięki naszym farbom powstać mogą prawdziwe dzieła sztuki! Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się ze szczegółowa ofertą naszego sklepu plastycznego.