Ogólnopolski spis firm

Call center

W czasach, w których na rynku funkcjonuje bardzo wiele konkurencyjnych względem siebie podmiotów, jedną z najważniejszych sekcji w każdej organizacji jest dział sprzedaży. Nasze call center działa już na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.

Druk wielkoformatowy Poznań

Zastanawiasz się, która firma proponuje najkorzystniejszy i najlepszy druk wielkoformatowy w Poznaniu? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą! Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, z zakresu druku każdego formatu, nawet wielkiego. Dlatego właśnie już wielu klientów korzysta z naszych profesjonalnych usług, doceniając atrakcyjne warunki współpracy, realizacje najwyższej jakości i korzystne ceny. Więc jeśli druk wielkoformatowy w Poznaniu, to tylko z Hopson! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Naklejki podłogowe

W trosce o zdrowie naszych klientów przygotowaliśmy serię produktów ostrzegawczych i zabezpieczających. Proponowane przez nas naklejki podłogowe to łatwy sposób na zakomunikowanie konieczności zachowania odstępu. Nasze nadruki powlekane są powłoką antypoślizgową, a ich jaskrawe kolory zwiększają widoczność.

Projektowanie opakowań

Nasza oferta adresowana jest dla firm produkujących pojemniki i kartony z tektury. Naszą specjalizacją jest projektowanie opakowań i wykonywanie ich za pomocą naszych nowoczesnych wykrojników lakierowych. Nasze realizacje są dostępne zarówno w formie rysunków technicznych, jak i animacji trójwymiarowej.