Ogólnopolski spis firm

Call center

W czasach, w których na rynku funkcjonuje bardzo wiele konkurencyjnych względem siebie podmiotów, jedną z najważniejszych sekcji w każdej organizacji jest dział sprzedaży. Nasze call center działa już na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.

Druk wielkoformatowy Poznań

Zastanawiasz się, która firma proponuje najkorzystniejszy i najlepszy druk wielkoformatowy w Poznaniu? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą! Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, z zakresu druku każdego formatu, nawet wielkiego. Dlatego właśnie już wielu klientów korzysta z naszych profesjonalnych usług, doceniając atrakcyjne warunki współpracy, realizacje najwyższej jakości i korzystne ceny. Więc jeśli druk wielkoformatowy w Poznaniu, to tylko z Hopson! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kubek na zamowienie

Jeśli marzy Ci się niepowtarzalne naczynie, z którego będziesz mógł pić codziennie kawę lub herbatę to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dostępny w naszej ofercie kubek na zamówienie wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki. Grafikę którą chcesz na nim umieścić możesz dodać lub stworzyć przy pomocy interaktywnego projektanta dostępnego na naszej stronie.

Naklejki podłogowe

W trosce o zdrowie naszych klientów przygotowaliśmy serię produktów ostrzegawczych i zabezpieczających. Proponowane przez nas naklejki podłogowe to łatwy sposób na zakomunikowanie konieczności zachowania odstępu. Nasze nadruki powlekane są powłoką antypoślizgową, a ich jaskrawe kolory zwiększają widoczność.