Ogólnopolski spis firm

Call center

W czasach, w których na rynku funkcjonuje bardzo wiele konkurencyjnych względem siebie podmiotów, jedną z najważniejszych sekcji w każdej organizacji jest dział sprzedaży. Nasze call center działa już na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.

Drukarnia cyfrowa

Jeśli potrzebna jest Państwu sprawdzona drukarnia offsetowa w Warszawie powinniście zapoznać się z ofertą firmy Comers, gdzie wykonamy dla Państwa wydruk najwyższej jakości na różnych rodzajach materiałów. Przede wszystkim zajmujemy się drukiem plakatów banerów czy ulotek. Szeroka i bogata oferta naszej działalności pozwoli Państwu na 100% reklamę!

Druk wielkoformatowy Poznań

Praktyczne towary a także najlepsza klasa usług: dopracowane normy obsługiwania klientów jak również ciągle poszerzana oferta - właśnie tak w skrócie można streścić wiele atutów naszego przedsiębiorstwa - Drukarnia wielkoformatowa Hopson. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oefrty usług.

Kubek na zamowienie

Jeśli marzy Ci się niepowtarzalne naczynie, z którego będziesz mógł pić codziennie kawę lub herbatę to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dostępny w naszej ofercie kubek na zamówienie wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki. Grafikę którą chcesz na nim umieścić możesz dodać lub stworzyć przy pomocy interaktywnego projektanta dostępnego na naszej stronie.

Naklejki podłogowe

W trosce o zdrowie naszych klientów przygotowaliśmy serię produktów ostrzegawczych i zabezpieczających. Proponowane przez nas naklejki podłogowe to łatwy sposób na zakomunikowanie konieczności zachowania odstępu. Nasze nadruki powlekane są powłoką antypoślizgową, a ich jaskrawe kolory zwiększają widoczność.